Güvenlik Denetimleri

AGG Güvenlik Denetim Hizmeti ve Kontrolü konusunda uzman ekibimiz, güvenliği kendi personeli ile sağlayan tesislerde, mesai saatleri dışında ve tatil günlerinde, tesislerinize habersiz ziyaretler yapar. Önceden müşteri ile belirlenen denetim konuları ve uygulamalı senaryolar ile mevcut personeli denetler. Bu denetimlerin amacı güvenlik talimatlarınızın gerektiği gibi yerine getirilip getirilmediğinin kontrolü olduğu kadar güvenlik ekibinizin de emniyette olduğundan emin olmaktır. Ziyaret sonuçları takip eden ilk iş günü tarafınıza raporlanır, çekilen hareketli görüntüler ve fotoğraflar dijital ortamda size teslim edilir. Acil müdahale gereken durumlar ise seçeceğiniz güvenlik sorumlunuza derhal bildirilir.

AGG Güvenlik Laboratuvarları‘ndan, yapılan testler ile sistemlerinizin gizliliği, bütünlüğü ve kullanışlılığını bozmak isteyen bir saldırgan karşısında ortaya çıkabilecek savunmasız noktalar ve güvenlik problemleri belirlenir.

AGG Güvenlik, teknolojideki tecrübesi ve gelişmiş güvenlik projelerini uygulamadaki başarısı ile güvenlik konusunda çalışacağınız bir güvenlik partneri olmaya en iyi adaydır.

AGG’nin sahip olduğu teknik bilgi ve müşteri ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik isteği, proje özelindeki ihtiyaçların karşılanabilmesi için istenen teknik eklerin yapılmasını da mümkün kılmaktadır.

Bizi Sosyal Medyada Bulun
AGG SECURITY
Kurumsal ve Bireysel Güvenlik Çözümleri

Firuzağa Mah. Kadirler Yokuşu No:60A Cihangir,Beyoğlu/İSTANBUL

+90 212 327 6612

iletisim@aggsecurity.com