Kişisel Yakın Savunma Eğitimi

Kişisel Yakın Savunma Eğitimleri

Günlük hayatta karşılaşılan saldırılara karşı nefsi müdaafayı amaçlayan bir eğitim programıdır. Ayrıca temel tekniklerin uygulanışı ve bu tekniklerin savunmaları ile beraber bireysel ve partner ile çalışma yöntemleri içermektedir.

  • gallery-item

Yakın savunma programı AGG Security tarafından özel olarak hazırlanmış AGG Pratik Savunma Tekniklerinden oluşan bir eğitim paket programıdır. Seçilmiş ve karışık tekniklerden oluşan bu sistem sayesinde kısa sürede istenmeyen durumlarda kendinizi korumayı ve her türlü sorun karşısında daha soğukkanlı ve güvenli hareket etmeyi öğrenirsiniz.

Yakın savunma teknikleri uygulamalı bir biçimde çeşitli ve çoklu tehditlere karşı kullanılabilecek, herkesin kolaylıkla uygulayabileceği basit ama etkili hareketleri içerir.

Yakın savunma eğitimine katılmak size kendi fiziksel, duygusal ve zihinsel sınırlarınızı göstermekle kalmayacak aynı zamanda kendinize güvenin bambaşka bir seviyesini de yaşatacaktır.

Düzenli çalışmalar bireylerin kendine güvenini arttırmakla birlikte o zamana kadar farkına varmadıkları gerçek potansiyellerini de yaşamalarına imkan sağlayacaktır.

Bunun neticesinde duruşu ve yaydığı enerjisiyle artık “saldırı hedefi” olmaktan çıkacaklardır.

Eğitimin temel amacı; kursa katılan personelin temel bilgi ve becerilerinin geliştirilmesi ve yöneticilerini korumak için deneyim kazandırılmasıdır. Kursiyerlere, olası tehdit ve eylemlere karşı bir dizi önlemin alınması teknikleri gösterilecektir.

Müşteri, tesis, bina, ofis vb. tarzı alanlarda çalışanları ve ziyaretçilerin güvenliğine yönelik olası tehdit ve saldırıya karşı bir dizi önemlerin alınmasına yönelik eğitimi kapsamaktadır.

Eğitim süresi 4 hafta uygulamalı olarak yapılır. Tavsiyemiz, söz konusu eğitimin yılda en az iki kez yapılması yönündedir.

Yakın Savunma Eğitimi ile Güvende Kalmak İçin
AGG Security - Kurumsal ve Bireysel Güvenlik Çözümleri

Share this project