page-header

VIP Yakın Koruma Eğitimi

Konusunda uzmanlaşmış yerli ve yabancı eğitmenlerimizce, VIP güvenliğini maksimum seviyede sağlamak amacıyla verilen eğitimlerdir. Kursiyerlere acil durumlarda hızlı ve karar verme yeteneği ve becerisini geliştirmek için simülasyonlar eşliğinde benzersiz bir çatışma deneyimi kazandırılmaktadır.

Eğitimler yurt içi ve yurt dışı olmak üzere 2 (iki) aşamalı gerçekleşmektedir.

EĞİTİM İÇERİĞİ:

Yakın Koruma: Uzmanlarca dünyanın en etkili savunma ve dövüş metodu olarak kabul gören Krav Magen ile ateşli silah kullanmadan etkisiz kılma yöntemleri.

Armed Combat: Simülatif senaryolar eşliğinde rutin/acil durumlarda, ileri seviye uzmanlık gerektiren hızlı karar verme yetisi ve çatışma deneyimleri kazandırma yöntemleri.

Operasyonel Sürüş: Acil durumlarda kaza önleme teknikleri, acil frenler ve riskli bölgeden uzaklaşma teknikleri.

Taktik Combat ; Karar verme ve hızlı bir eylem başlatmak için taktik ve becerilerin geliştirilmesi.

Paintball Simülasyon: Paintball silahlarla, yüz yüze gerçek dövüş ve çatışma deneyimi kazandırılması. Bu amaçla uygulanan senaryolar sayesinde kursiyerlerin takım çalışması, şüpheli belirtiler, şok/panik etkisi  vb. durumlara karşı eğitilmesi.

Beden Dili: Eğitim sınıf içerisinde teorik ve pratik olarak gerçekleştirilir. Kursiyerlere, saldırı öncesi kişi reaksiyonlarını tanıma, tedbir alma, soru sorma ve sorgulama konularında deneyim kazandırılmaktadır. Sınıf dersleri, meslek içi sorun, yasal prosedür vb. görsel sunumlarla uzmanlarımızca verilmektedir.

Eğitimi tamamlayan kursiyerlere AGG SECURITY EĞİTİM sertifikası verilir.

Yakın Koruma Eğitimlerimiz İle Ekibinizi Koruyun
AGG Security - Kurumsal ve Bireysel Güvenlik Çözümleri

Share this project